اخبار سايت

افتتاح ۱۱ واحد آموزشی ..

 
عکس مدیریت سایت
افتتاح ۱۱ واحد آموزشی ..
از مدیریت سایت در پنج‌شنبه، 11 مهر 1398، 9:01 عصر
 


به گزارش روابط عمومی سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی، مجتبی زینی وند پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۱۰ مهرماه ۹۸ در آیین افتتاحیه مدارس موسسه راه ایمان وابسته به دفتر آیت الله العظمی سیستانی اظهار کرد: مؤسسه راه ایمان تاکنون بالغ بر ۴۰ مدرسه غیردولتی خیرساز را در مناطق کم برخوردار استان احداث کرده است. این مدارس بیش از ۴ هزار دانش آموز را تحت پوشش خدمات آموزشی و پرورشی خود قرار داده اند.


وی در ادامه با اشاره به به خدمات ارائه شده توسط موسسه راه ایمان، توضیح داد: این موسسه با عنایت مرجع عالی قدر تشیع حضرت آیت الله العظمی سیستانی توانسته است در حوزه مدرسه سازی و مدرسه یاری موفق عمل کند. به طوری که علاوه بر احداث مدارس در حوزه تجهیز، نگهداشت و هم چنین تامین ۴۰۰ نفر نیروی انسانی موردنیاز این مدارس از نیروهای بومی این مناطق و برگزاری دوره های تخصصی ارتقای صلاحیت های حرفه ای این معلمان از جمله مهمترین اقدات این موسسه در این حوزه است.


زینی وند در ادامه با برشمردن پروژه های افتتاح شده در شهرستان خرمشهر و شادگان، خاطرنشان کرد: صبح روز گذشته یک مدرسه ۶ کلاسه در روستای معمره صمبور،  یک آموزشگاه ۶ کلاسه در روستای جدیده شهرستان خرمشهر و یک مدرسه ۴ کلاسه با اختصاص اعتبار ۵۰ میلیارد ریال افتتاح شد. در شهرستان شادگان نیز یک مدرسه ۶ کلاسه و ۲ مدرسه ۴ کلاسه جمعا با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.


معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: صبح امروز نیز بالغ بر ۵ مدرسه در شهرستان های حمیدیه و سوسنگرد با اختصاص اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.


وی در پایان یادآور شد: مؤسسه راه ایمان با تحت پوشش قراردادن ۴ هزار دانش آموز مناطق کم برخودار استان در قالب ۴۰ مدرسه گامی بزرگ در راستای برقراری عدالت آموزشی برداشته است.